Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Option
gl: Opción

en: Send mail
gl: Enviar correo electrónico
