Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Option
gu: વિકલ્પ
