Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Option
he: אפשרות

en: Case Tracker
he: עוקב הפניות

en: Send mail
he: משלוח דוא"ל
