Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: ID
hi: आईडी

en: Option
hi: विकल्प
