Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: Option
hr: Opcija
