Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: Option
hu: Lehetőség

en: Case Tracker
hu: Ügykövető

en: Send mail
hu: Levél küldése

en: Save and Continue
hu: Mentés és folytatás
