Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Name
id: Nama

en: Option
id: Opsi

en: Credentials
id: Kredensial
