Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: Option
it: Opzione

en: Send mail
it: Invio mail
