Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Option
ja: オプション

en: Assign Roles
ja: 役割をアサイン

en: Case Tracker
ja: ケーストラッカー

en: Credentials
ja: 資格情報

en: Send mail
ja: メール送信
