Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Case Tracker
lt: Užduotys

en: Send mail
lt: Siųsti laišką
