Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Option
lv: Iespēja

en: Send mail
lv: Sūtīt pastu
