Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Name
ne: नाम

en: ID
ne: परिचय
