Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Send mail
oc: Mandar lo corrièrs electronic
