Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Option
pl: Opcja

en: Case Tracker
pl: Lista zadań

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Send mail
pl: Wysyłka e-mail

en: Save and Continue
pl: Zapisz i kontynuuj
