Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: Option
pt: Opção

en: Case Tracker
pt: Acompanhamento de Tarefas

en: Credentials
pt: Credenciais

en: Send mail
pt: Enviar email

en: Save and Continue
pt: Salvar e Continuar
