Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Option
ro: Opțiune
