Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Option
sk: Možnosť

en: Send mail
sk: Poslať mail
