Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД
