Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Option
ta: விருப்பத்தெரிவு
