Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Option
uk: Параметр

en: Assign Roles
uk: Призначити ролі

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Send mail
uk: Відправити пошту

en: Save and Continue
uk: Зберегти та продовжити
