Product Case Tracker for Ubercart (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Body
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Name
ur: نام

en: ID
ur: شناخت
