Product Specification (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Import
ar: استيراد

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Filtered text (user selects input format)
ar: النص المرشح (يختار المستخدم طريقة الإدخال)

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Bundle
ar: الحزمة
