Product Specification (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Import
ca: Importa

en: Plain text
ca: Text pla

en: Product ID
ca: ID del producte

en: Filtered text (user selects input format)
ca: Text filtrat (l'usuari seleccciona el format d'entrada)

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Text Field
ca: Camp de Text

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Import from CSV
ca: Importa des de CSV

en: Check if the imported CSV file does not start with a header row. If checked, mapping sources must be named '0', '1', '2' etc.
ca: Marqueu si el fitxer CSV importat no comença amb una fila de capçalera. Si es marca, les fonts d'assignació han d'anomenar-se '0', '1', '2', etc.
