Product Specification (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Plain text
cs: Prostý text

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Filtered text (user selects input format)
cs: Filtrovaný text (formát vstupu vybírá uživatel)

en: Text Field
cs: Textové pole

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Entity Type
cs: Typ entity
