Product Specification (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Import
da: Importér

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Product ID
da: Produkt-ID

en: Filtered text (user selects input format)
da: Filtreret tekst (bruger vælge inddataformat)

en: Delimiter
da: Afgrænser

en: Text Field
da: Tekst

en: Field Name
da: Feltnavn

en: This field is required
da: Dette felt er obligatorisk

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.
