Product Specification (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Product ID
el: Α/Α προϊόντος

en: SKU
el: Κωδικός

en: Bundle
el: Ομάδα

en: This field is required
el: Αυτό το πεδίο είναι απαραίτητο
