Product Specification (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Import
gl: Importar

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Product ID
gl: ID do produto

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Filtered text (user selects input format)
gl: Texto filtrado (os usuarios seleccionan o formato de entrada)

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Bundle
gl: Paquete

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.
