Product Specification (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Import
he: יבוא

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: SKU
he: מק"ט

en: Filtered text (user selects input format)
he: טקסט מסונן (המשתמש בוחר את תבנית הקלט)

en: Delimiter
he: מפריד

en: Bundle
he: חבילה

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: The character that delimits fields in the CSV file.
he: התו המפריד בין השדות בקובץ הCSV.

en: The first row will appear as the table header. Leave the first row blank if you do not need a header.
he: תאי השורה הראשונה יופיעו כתאי כותרת לעמודות הטבלה. השאירו את תאי השורה הראשונה ריקים אם אינכם זקוקים לתאי כותרת.

en: No Headers
he: ללא כותרות

en: Check if the imported CSV file does not start with a header row. If checked, mapping sources must be named '0', '1', '2' etc.
he: וודא שקובץ הCSV המיובא לא מתחיל בשורת כותרת. אם בחרת באפשרות זו המיפוי יתבצע באמצעות ערכים מספריים כגון '0' '1' '2'
