Product Specification (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Import
hi: आयात करें

en: Plain text
hi: सादा टेक्स्ट

en: Delimiter
hi: सीमाँकक

en: Bundle
hi: पोटली

en: The first row will appear as the table header. Leave the first row blank if you do not need a header.
hi: पहली पंक्ति तालिका प्रवेशिका की तरह प्रतीत होगी| अगर आपको प्रवेशिका नहीं चाहिए तो पहली पंक्ति खाली छोड़ें |

en: Table structure rebuilt.
hi: तालिका स्वरुप पुनःस्थापित किया गया |
