Product Specification (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Import
lt: Importuoti

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Filtered text (user selects input format)
lt: Filtruotas tekstas (narys pasirenką įvesties formatą)

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
