Product Specification (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Import
lv: Importēt

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Product ID
lv: Preces ID

en: SKU
lv: Kods

en: Filtered text (user selects input format)
lv: Filtrēts teksts(lietotājs izvēlas ievades teksa fromātu)

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.
