Product Specification (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Import
oc: Importar

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Filtered text (user selects input format)
oc: Tèxte filtrat (l'utilizaire causís lo format d'entrada)

en: Bundle
oc: Paquet

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error
