Product Specification (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Import
sk: Importovať

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Product ID
sk: ID produktu

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Filtered text (user selects input format)
sk: Filtrovaný text (používateľom vybraný vstupný formát)

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Text Field
sk: Textové pole

en: Bundle
sk: Zväzok
