Product Specification (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Import
sv: Importera

en: Plain text
sv: Ren text

en: Product ID
sv: ID för vara

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Filtered text (user selects input format)
sv: Filtrerad text (användaren väljer inmatningsformat)

en: Delimiter
sv: Avgränsare

en: Text Field
sv: Textfält

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.
