Product Specification (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Product ID
tr: Ürün ID

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: Filtered text (user selects input format)
tr: Filtrelenmiş metin (girdi biçimini kullanıcı seçer)

en: Delimiter
tr: Ayırıcı

en: Text Field
tr: Metin Alanı

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: No Headers
tr: Başlık Yok
