Product Specification (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Import
vi: Nhập vào

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: Product ID
vi: Mã sản phẩm

en: Filtered text (user selects input format)
vi: Văn bản được lọc (người dùng chọn định dạng dữ liệu vào)

en: Delimiter
vi: Dấu tách

en: Text Field
vi: Trường dữ liệu bản văn
