Product Specification (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Import
et: Impordi

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Product ID
et: Toote ID

en: SKU
et: Tootekood

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
