Product Specification (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Import
fi: Tuo

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Product ID
fi: Tuote ID

en: SKU
fi: Koodi

en: Filtered text (user selects input format)
fi: Suodatettu teksti (käyttäjä valitsee syöttömuodon)

en: Delimiter
fi: Rajoitin

en: Text Field
fi: Tekstikenttä

en: Bundle
fi: Paketti

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: The character that delimits fields in the CSV file.
fi: CSV tiedoston rajoittimena toimiva merkki.

en: No Headers
fi: Ei headereita

en: Check if the imported CSV file does not start with a header row. If checked, mapping sources must be named '0', '1', '2' etc.
fi: Valitse tämä jos tuotava CSV tiedosto ei ala header-rivillä. Mikäli valittuna, kartoitettavat lähteet on merkittävä '0','1','2' jne.
