Product Specification (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Import
it: Importa

en: Plain text
it: Testo semplice

en: Product ID
it: ID prodotto

en: SKU
it: Codice

en: Filtered text (user selects input format)
it: Testo filtrato (l'utente seleziona il formato di input)

en: Delimiter
it: Delimitatore

en: Text Field
it: Campo di Testo

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.
