Product Specification (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Import
nl: Importeren

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Product ID
nl: Product-ID

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: Filtered text (user selects input format)
nl: Gefilterde tekst (gebruiker geeft invoerformaat op)

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: Text Field
nl: Tekstveld

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Bundle
nl: Bundel

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: The character that delimits fields in the CSV file.
nl: Het teken dat velden van elkaar scheid in het CSV-bestand.

en: Initializing...
nl: Bezig met initialiseren...

en: No Headers
nl: Geen kopteksten
