Product Specification (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Product ID
ro: ID Produs

en: SKU
ro: Cod

en: Delimiter
ro: Delimitator

en: Bundle
ro: Pachet
