Profanity (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: list
be: спіс

en: Title
be: Загаловак

en: Settings
be: Налады

en: Text
be: Тэкст

en: Other
be: Іншыя

en: Profanity
be: Непрыстойнасць
