Profanity (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: list
bo: རེའུ་མིག

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Other
bo: གཞན

en: Enable to override this field's links.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་སྦྲེལ་ཐག་བརྗེ་རུང་བ་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ།

en: Link this field to the original piece of content
bo: གནས་ཁོངས་འདི་དང་ཐོག་མའི་ནང་དོན་དེ་དང་སྦྲེལ་བ
