Profanity (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: list
cs: seznam

en: Title
cs: Nadpis

en: Settings
cs: Nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: Words
cs: Slov

en: Profanity
cs: Vulgární výrazy
