Profanity (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: list
da: liste

en: Title
da: Titel

en: Settings
da: Indstillinger

en: Text
da: Tekst

en: Other
da: Anden

en: Profanity
da: Bandeord

en: Enable to override this field's links.
da: Tilsidesæt feltets links.

en: Link this field to the original piece of content
da: Link feltet til det originale indhold
