Profanity (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: list
el: λίστα

en: Title
el: Τίτλος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Text
el: Κείμενο

en: Other
el: Άλλο

en: Profanity
el: βωμολοχία
