Profanity (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: list
es: lista

en: Title
es: Título

en: Settings
es: Configuración

en: Text
es: Texto

en: Other
es: Otro(s)

en: Words
es: Palabras

en: Profanity
es: Lenguaje grosero

en: Enable to override this field's links.
es: Active para sobrescribir los enlaces de este campo.

en: Link this field to the original piece of content
es: Enlazar este campo a la pieza original de contenido

en: Replacement character
es: Carácter de reemplazo
