Profanity (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: list
eu: zerrenda

en: Title
eu: Izenburua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Text
eu: Testua

en: Other
eu: Bestea
