Profanity (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: list
fi: luettelo

en: Title
fi: Otsikko

en: Settings
fi: Asetukset

en: Text
fi: Teksti

en: Other
fi: Muu

en: Profanity
fi: Kirosanat

en: Enable to override this field's links.
fi: Salli ylikirjoitus tämän kentän linkeille.

en: Link this field to the original piece of content
fi: Linkitä kenttä alkuperäiseen sisältöönsä
