Profanity (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: list
fr: liste

en: Title
fr: Titre

en: Settings
fr: Paramètres

en: Text
fr: Texte

en: Other
fr: Autre

en: Words
fr: Mots

en: Profanity
fr: Grossièreté

en: Enable to override this field's links.
fr: Activer pour supplanter les liens du champ.

en: Link this field to the original piece of content
fr: Lier ce champ à l'élément de contenu originel

en: Replacement character
fr: Caractère de remplacement
